Výlet 9. B do Březové

STAN (= Special team for adventure in nature) v outdoor resortu Březová u Třebíče se již delší dobu zaměřuje na výlety spojené se sporty a zážitky. A v letošním školním roce se do Březové vydali žáci 9. B. Přestože termín výletu 13. – 15. května byl určen již s ročním předstihem (výlety do Březové se musí objednat opravdu v předstihu!), nevěřili jsme, že „ledoví muži“ Pankrác, Servác a Bonifác se podle pranostik skutečně dostaví.

Chladné počasí, ale bez deště, nikoho z deváťáků nezastavilo, takže si všichni pod vedením sympatického instruktora Benjiho postupně užili napínavý bungee running, akční armygame, náročný vysoký lanový okruh se sudy, odvážný freefall, bojový airsoft, příjemnou projížďku na koni, artistické bungee trampolíny, nízká lana založená na spolupráci a důvěře, šplhací velkou stěnu, hromadné skoky a salta na velké zelené trampolíně i zajímavou lukostřelbu, která nebyla tak jednoduchá, jak vypadá ve filmech. Mnohé ani zima neodradila od letní zábavy – od projížďky na raftech.

Spolupráci, nápaditost, soutěživost i hravost pak všichni museli prokázat při týmových hrách.

A jaké byly bezprostřední reakce na školní výlet? Při cestě vlakem domů napsali:

NINA MRKOSOVÁ

Výlet se mi velmi líbil. I přes nepříznivé počasí jsme všichni všechno zvládli. Nejvíc jsem se bavila u her, ve kterých jsme celá třída pracovali společně jako jeden tým a táhli jsme za jeden provaz. Vyzkoušeli jsme si hodně nových a náročných aktivit. Jedničku s hvězdičkou bych dala za armygame a freefall.

RADOVAN VIKTORÍN

I přes chladnější počasí jsem si výlet moc užil. Měli jsme sestavený bohatý program, takže nezbyla jediná chvíle, kdy bych se nudil. Celý resort se nachází v příjemném prostředí a mile mě překvapilo moderní vybavení.

TERKA + TERKA (TEREZA MARKOVÁ + TEREZA ZÁBRANSKÁ)

I když počasí nebylo moc příznivé, ten výlet byl super. Moc jsme si to užily. Krásné prostředí, bohatý program a výborná atmosféra. Nejlepší bylo, že jsme byli jako jeden tým a pracovali spolu. Skvělá byla i strava v jídelně. Instruktor Benji byl taky hrozně fajn. PROSTĚ SKVĚLEJ VÝLET!

LUCIE VRŠKOVÁ

V Březové se mi velmi líbilo. Jsem ráda, že jsme jako na poslední výlet naší třídy jeli zrovna sem. Většina aktivit byla zaměřená na týmovou práci, a tak jsme si zase připomněli, že jsme celek, skupina – třída 9. B. Líbil se mi pohodový přístup instruktorů, celý areál byl stylově zařízený. Myslím, že všichni budeme na výlet vzpomínat v dobrém a že se do Březové ještě určitě vrátím!

Mgr. Jakub Matuszczyk

Datum vložení: 16. 5. 2019 23:31