13. 2. 2026
Na pátek 13. 2. 2026 vyhlásil školní parlament Den v maskách. Chodby i třídy se zaplnily
pohádkovými postavami, superhrdiny, zvířátky i originálními nápady našich žáků. Nechyběla dobrá nálada, smích a společná focení.
Nejlepší masky dostaly od pana ředitele malou odměnu. Ale odměnu by si zasloužil každý, kdo v masce do školy dorazil.
Celý den se nesl v přátelské a hravé atmosféře a všichni si ho moc užili. Děkujeme všem
žákům i učitelům, kteří se zapojili a pomohli vytvořit skvělou karnevalovou náladu.
Mgr. Jana Fajkusová

k prodeji v kanceláři školy
