Základní škola a mateřská škola Tasovice
Základní škola a mateřská škola Tasovice - BAREVNÁ ŠKOLA

Hranice Dragons 2019

Bubnování od řeky Bečvy, hlasité povzbuzování, lodě s dračími hlavami a dvacet pádlujících závodníků v každé lodi. Tak takovou atmosféru jste mohli zažít, pokud jste byli ve čtvrtek 20. června účastníky nebo fanoušky festivalu dračích lodí Hranice Dragons 2019, kde probíhalo Mistrovství ČR dračích lodí pro základní a střední školy.

V areálu vodních sportů KVS Hranice poměřily své síly nejlepší žákovské posádky na Moravě. Na závodníky čekala trať o délce 200 metrů. Obstát v tak silné konkurenci nebylo vůbec jednoduché, neboť všichni soupeři byli zkušenými závodníky. A tak mezi všemi posádkami panovala pozitivní motivace zvítězit i zdravá rivalita.

Sportovní nadšení nechybělo ani naší posádce Tasanda a chuť vyhrát byla tak silná, že se vytoužené vítězství nakonec proměnilo ve skutečnost. A tak jsme si od minulého roku opět polepšili a všechny posádky jsme porazili. Právem nám patří první místo. Všem členům naší posádky gratulujeme!