Jarní vycházka 1. B
12. 4. 2024
V pátek 12. dubna si žáci 1. B zpříjemnili závěr školního týdne jarní vycházkou. Učili se se na ní poznávat jarní rostliny, které se v okolí školy nachází a zkusili uplést věneček z pampelišek. Všem se tato netradiční hodina velmi líbila a těší se na další.
Mgr. Růžena Mikuličová
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
15. 4. 2024 12:00
Datum poslední aktualizace:
15. 4. 2024 12:06


