Zloba, královna černé magie
13. 6. 2025
Dnes v pátek 13. 6. 2025 jeli žáci 1. B, 1. C, 2. A, 3. A a 3. B do Městského divadla ve Znojmě na představení ZUŠ Hrušovany - Zloba, královna černé magie. Šedesát minut strhujícího a napínavého programu bylo umocněno tím, že převážná část účinkujících pocházela z naší základní školy. Magický příběh plný tance a hudby byl pro žáky krásným zážitkem.
Mgr. Dana Vališová
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
13. 6. 2025 22:06
Datum poslední aktualizace:
18. 6. 2025 13:09


