Vánoční tvoření
2. 12. 2025
Odpoledne 2. prosince patřilo na naší škole vánoční atmosféře, konaly se zde tradiční Vánoční dílny. Děti zpívaly koledy a hrály na flétny, vyrábělo se a tvořilo. Prodávaly se výrobky, které žáci společně se svými učiteli zhotovili a nechybělo ani sladké pohoštění.
Za upečení vánoček vděčíme naší školní jídelně.
Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávený čas a přejeme krásné vánoční svátky.
Mgr. Růžena Mikuličová
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
2. 12. 2025 20:12
Datum poslední aktualizace:
3. 12. 2025 12:37


